Tekno Duyuru

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Mobil
  4. »
  5. YouTube Telefona Video Nasıl İndirilir?

YouTube Telefona Video Nasıl İndirilir?

Tekno Duyuru Tekno Duyuru -
168 0

Premium için ödeme yapsanız da yapmasanız da, YouTube’dan bir Android telefon veya tablete video indirmek kolaydır.

Bu arada, TubeMate gibi ücretsiz bir üçüncü taraf uygulamasının kullanımını içeren YouTube videosunu indirmenin ücretsiz, biraz daha koaly bir yolu da var. Videoyu ticari amaçlarla kullanmadığınız veya yeniden dağıtmadığınız sürece, bu yasa dışı değildir, ancak Google’ın Hizmet Şartları’na aykırıdır, dolayısıyla bundan mutlu olmasını beklemeyin.

YouTube Premium’a abone olmadan YouTube videosu nasıl indirilir

Google, YouTube’dan video indirmenize doğal olarak kaşlarını çattı, bu nedenle Google Play mağazasında TubeMate’e izin verilmiyor. Bunun yerine , telefonunuzun veya tabletinizin tarayıcısını kullanarak tubemate.net’ten indirebilirsiniz. En son sürümü almak için sunulan indirme bağlantılarından herhangi birine tıklayın.

Chrome, dosyayı indirmeden önce telefonunuzun depolama alanına erişmenizi ister, bu nedenle Devam’ı tıklayın. Ardından, cihazınızdaki fotoğraflara, medyaya ve dosyalara erişmek istediğinde İzin Ver’i tıklayın.

Ekranın alt kısmında APK dosyalarının cihazınıza zarar verebileceğine dair bir uyarı penceresi görmelisiniz. Bunun nedeni, uygulamaları Google Play dışından yandan yüklerken ne yüklediğinizi her zaman bilmemenizdir (bazen indirilen dosyaları kötü amaçlı yazılımlara karşı tarayabilen bir virüsten koruma uygulamasının yüklü olması gerekir). TubeMate’i daha önce kullandık ve sorun olmadığından eminiz, bu yüzden devam etmekten memnunsanız Tamam’a dokunun.

Bu açılır pencere şimdi APK dosyasının indirildiğini onaylayacaktır. Dosyanın kurulumunu başlatmak için Aç’a tıklayın.

Android telefonunuza ilk kez bir uygulamayı yandan yüklediyseniz, telefonunuzun varsayılan olarak bu kaynaktan bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verilmediği konusunda uyarılırsınız. Açılır pencerede sunulan Ayarlar bağlantısını tıklayın, ardından ‘Bu kaynaktan izin ver’ seçeneğinin yanındaki kaydırıcıyı açın.

Sinir bozucu bir şekilde bu ekrandan çıktığınızda yükleyiciye geri götürülemeyebilirsiniz, ancak ekranın üst kısmındaki açılır çubukta hala bir bildirim olduğunu görmelisiniz, yoksa APK’nın kendisini İndirilenler klasörü. Kuruluma devam etmek için bunlardan birine dokunun.

TubeMate’i kurmak için talimatları izleyin ve kurulduğunda Aç’a tıklayın. YouTube videosunu ticari kullanım veya yeniden dağıtım için indirmemeniz gerektiği konusunda sizi uyaran Kullanım Koşulları’nı kabul etmeniz gerekir. Ayrıca, gerekli izinleri kabul etmek için Tamam’ı tıklayın – bunlardan biri, yalnızca İzin Ver’i tıklatmak yerine geçişi fiziksel olarak etkinleştirmenizi gerektiren diğer uygulamaların üzerine çizim yapmaktır, ancak TubeMate size gerekli tüm adımları atacaktır.

Kurulumu tamamladıktan sonra iki seçeneğiniz var: YouTube videosunu TubeMate uygulamasından indirin; veya YouTube uygulamasından TubeMate’e erişin.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir