Normalde Fiyatı 159 TL Olan Oyun Yılbaşına Özel Ücretsiz Olacak

0 79

Epic Games bu sene yılbaşına özel olarak düzenlediği kampanyada normalde fiyatı 159 TL olan Control isimli oyunu ücretsiz olarak sevenlerine sunacak. Yayınladığı dönemde adından oldukça sık söz ettiren oyuna ulaşmak artık ücretsiz olacak.

Geçtiğimiz son yıllarda şaşırtıcı kampanyalar ile gündeme gelen ve kampanyalar dahilinde ücretsiz hale getirdiği ve dağıttı oyunlar ile oyun tutkunlarının gönlünde taht kuran Epic Games yılbaşına özel başlattığı kampanyasındaki yeni oyununu oyun severlere duyurdu. Yalnızca birkaç saat içerisinde ücretsiz olarak kütüphaneye eklenebilecek olan yeni oyun 2019 yılında piyasaya sürülmüş olan Control isimli oyun oldu ve oyuncular buna oldukça sevindi.

Aksiyon ve macera türünde karşımıza çıkan bu oyun piyasaya sürüldüğü yıllarda oyun severler tarafından çok beğenilmiş ve milyonları peşinden sürüklemişti. Satın alınmak istendiği zaman en az 159 TL’yi gözden çıkarmak zorunda kalan oyun severler, Epic Games’in kampanyası sayesinde oyuna hiçbir ücret ödemeden sahip olacaklardır. Peki bu oyunu oynamak için nelere ihtiyacımız var?

Control’u Oynamak İçin Gereken Sistem Gereksinimleri

Olması Gereken Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri olmalıdır.

İşlemci: Intel Core i5-4690 veya AMD FX 4350 işlemci olmalıdır.

RAM: 8 GB olmalıdır.

GPU: NVIDIA GeForce GTX 780 veya AMD Radeon R9 280X GPU olmalıdır.

Tavsiye Edilen Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 olmalıdır.

İşlemci: Intel Core i5-7600K ya da AMD Ryzen 5 1600X olmalıdır.

RAM: 16 GB olmalıdır.

GPU: NVIDIA GeForce GTX 1660/1060 ya da AMD Radeon RX 580 AMD (Işın izleme için NVIDIA GeForce RTX 2060 uygundur.) olmalıdır.

Control isimli oyunda Jesse Faden adlı karaktere hayat verirsiniz. Amerika Birleşik Devletleri hükümetinin gizli bir ekibi olan Federal Kontrol Bürosu bünyesinde çalışan Faden, gerçekliğin kırılmasını sağlayacak bazı nesnelerin peşine düşüyor ve bu nesneleri toplamaya çalışıyor. Söz konusu nesneleri toparladıkça özel yeteneklere sahip olmaya başlıyor ve bu süreçte sayısız paranormal olayla ve yaratıklarla mücadele ediyor.

Control’ü Ücretsiz Alma

  1. Adım: Epic Games Hesabınıza giriş yapınız.
  2. Adım: Control sayfasına geçiniz.
  3. Adım: Get butonuna tıklayınız.
  4. Adım: Yönlendirilmiş olduğunuz sayfada Place Order butonuna tıklayınız.
  5. Adım: Epic Games Launcher uygulaması üzerinden oyunu indiriniz.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.