En İyi Oyunlar Belli Oldu

0 58

Bu yazımız oyuncu okurlarımıza özel.

Geçtiğimiz hafta oyun dünyası için kelimenin tek anlamıyla devrim yaşanan bir ay oldu. Geri bıraktığımız haftanın en çok dikkat çeken, en çok konuşulan haberlerini bir araya getirip sizin için derledik.

Geride bıraktığımız hafta hem ülkemiz genelinde hem de dünya genelinde oyun sektörü açısından oldukça hareketli geçmişti. Biz de bu içeriğimizde geçtiğimiz haftanın en çok konuşulan, okunan ve öne çıkan oyun haberlerini derledik ve bir araya getirdik. Gelin birlikte geçen hafta neler yaşandı bir göz atalım.

Epic Games Ücretsiz Sunacağı Oyunları Açıkladı: 120 TL Değerinde İki Oyun Da Yer Alıyor

Her hafta olduğu gibi bu haftada ücretsiz oyunlar yayımlayan Epic Games, 9-16 Aralık tarihlerinde iki yeni oyunu daha oyuncuları ile buluşturacak. Aksiyon oyunu tutkunlarının yanı sıra simülasyon oyunu severlerin de epey ilgisini çekecek olan iki farklı oyun, tamamen ücretsiz şekilde oyunculara sunulacak. Bahsi geçen oyunlar Godfall: Challenger Edition ve Prison Architect olacak.

PUBG: Battlegrounds’ın Tamamen Ücretsiz Olacağı Tarih Kesinleşmiş Oldu

Aylar önce ücretsiz olarak sunulacağı duyurulan PUBG: Battlegrounds bugün yapılan duyuru ile beraber bahsedilen söylentileri doğrulamış oldu. PUBG: Battlegrounds 12 Ocak 2022 tarihi itibariyle ücretsiz olarak oynanabilir hale getirilecek.

Unreal Engine 5 Kullanan İlk Oyun Belli Olmuş Oldu

Gösterilen videolarıyla ve oyun geliştiricilerine sunduğu imkanlar ile hepimizi etkileyen Unreal Engine 5 motorunu kullanan ilk oyun da belli olmuş oldu. Fortnite piyasadaki oyunlar arasında bu oyun mtorunu kullanan ilk oyun olarak belirlendi. Yalnız oyunda kullanılan grafikler gerçekçi olmayacak.

2021 Yılının En İyi Oyunları Da Belli Oldu

Video oyun dünyasının en prestijli etkinliklerinden biri olan The Game Awards 2021 geçtiğimiz gün gerçekleştirildi. 30 kategoride ödül dağıtılan etkinlikte yılın oyunları da seçildi.

GeForce Now Paketlerine De Zam Geldi

Türk Lirasının değer kaybetmesi ile oyun sektöründe de etkisini göstermeye başladı. Bu sefer de GeForce Now paketlerine de zam geldi. En ucuz paket fiyatı 89.90 TL olmuş oldu.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.