Apple SE Ailesinin 3.Neslini Tanıtacak

0 23

2021 yılında Apple ve Samsung gibi birçok teknoloji devi olan firma kullanıcılarına ileri seviye cihazlar sundu ve satışa başladı. Söz konusu firmaların her yıl tanıtmış olduğu güçlü amiral gemilerine ek olarak beklediğimiz akılı telefon modellerinin birçoğu bu yıl tanıtılmamış olsa bile bu durum 2022 yılında değişecek gibi duruyor.
2021 yılı akıllı telefon pazarı için oldukça dolu dizgin geçen bir yıl oldu. Zira bu yıl Apple’ın ileri seviye hizmetlerini ve özelliklerini sunan iPhone 13 ailesi OnePlus’ın 9 serisi ve Huawei’nin P50 ailesi gibi birçok model bu yılda karşımıza çıktı ve satışa sunuldu. Bunun yanı sıra şirketlerin katlanabilir akıllı telefon modellerine olan ilgisini de görmüş olduk.
Örnek vermek gerekirse Samsung patlayan yedinci seri dışında yıllardır kullanıcıların beğenisini kazanmış olan Note serisini bu yıl tanıtmayıp onun yerine Z Flip 3 ve Z Fold 3 isimli katlanabilir modellerini kullanıcılarının beğenisine sundu. Samsung’a ek olarak OPPO’nun da katlanabilir bir akıllı telefon çıkarmış olduğunu hatta bununla kalmayarak bu modellerde kullanıcıların şikayetçi olmuş olduğu bir sorunu da büyük ölçüde ortadan kalmış olduğunu görmüş olduk. Peki 2022 yılında bizi nasıl modeller beklemektedir?
2022 Yılında Kullanıcıların Satışına Sunulacak Olan Akıllı Telefonlar
iPhone SE 3
Samsung Galaxy S21 FE 5G
Samsung Galaxy A13 5G
Samsung Galaxy A91
Redmi 20X
OPPO Reno 6 Lite
Realme X9 Pro
OnePlus Nord N20 5G
Mototrola Edge 30 Ultra
Samsung Galaxy A33
iPhone SE 3 Apple’ın Uygun Fiyatlı Olan Akıllı Telefonu 3. Versiyonunu Satışa Sunacak
Ekranı: 4,7 inçlik LCD panelli ekran olacak.
İşlemci: 5G destekli Apple A15 Bionic işlemci olacak.
Arka Kamera: 12 MP + 12 MP ikili kamera düzeni olacak.
Ön Kamera: 12 MP bir adet kamera olacak.
Bataryası: 2.821 mAh olacak.
Apple’ın iPhone serileri arasında en ucuz model olarak karşılaştığımız SE bugüne kadar hep küçük boyutuna karşın sunmuş olduğu yüksek performans ile gündeme gelmiştir. SE ailesinin üçüncü üyesinin 2022’nin Mart ya da Nisan ayında tanıtılması beklenmektedir.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.