Amazon Prime Gaming’in Ücretsiz Sunacağı Oyunları Açıkladı

0 86

Amazon Prime Gaming’in ocak ayı içerisinde ücretsiz getireceği oyunlar belli oldu. Bizlere aktarılan, diğer kullanıcılar tarafından sızdırılan en son ve en yeni bilgilere göre oyuncular önümüzdeki ay içerisinde 316 TL değerinde 5 oyuna ücretsiz olarak erişebilecekleri oyunlardan beraber bahsedelim.

Avusturya merkezli bir internet sitesi olan PreisJaeger Amazon Prime Gaming’in Ocak 2022 tarihinde ücretsiz olarak kullanıcılarına ve oyun severlere sunacağı oyunlar sızdırılmayı başlandı. Yine sızdırılan birtakım bilgilere göre Amazon Prime Gaming 2022’ye oldukça iyi bir giriş yapacak ve oyun severleri adeta coşturacak. Her ne kadar resmi doğrulamaya ihtiyaç duyulmadığı bildiriliyor olsa da geçtiğimiz aylarda ücretsiz olarak sunulan oyunlar sızıntıların doğru olabileceği izlenimini bıraktı ve bu oyun severleri oldukça heyecanlandırdı. PreisJaeger’in kullanıcılara sızdırmış olduğu bilgilere göre Amazon Prime Gaming Ocak 2022’de 5 adet oyunu ücretsiz sunacak. Bu kampanya oyuncuların 316 TL tasarruf etmesini sağlayacak. Peki listede hangi oyunlar yer alacak?

Amazon Pime Gaming Hangi Oyunları Ücretsiz Sunacak?

Kullanıcılara ve oyun severlere sızdırılan bilgilere göre Amazon Prime Gaming ocak ayında şu oyunları ücretsiz olarak sunacak:

Abandon Ship (40 TL)

In other Waters (25 TL)

PAper Beast: Folded Edition (27 TL)

Two Point Hospital (125 TL)

WRC (99 TL)

Amazon Prime Gaming Nedir?

Amazon 15 Eylül 2020 tarihinden itibaren Amazon Prime abonelik sistemini Türkiye’de erişilebilir hale getirmiş ve kullanıcılarını sevindirmişti.

Amazon geride bıraktığımız yıllar içerisinde çıkardığı abonelik sistemi Amazon Prime ile beraber dikkatleri üzerine çekmişti. Türkiye’de bugüne kadar direkt olarak erişim sağlanamayan Prime üyeliği Eylül 2020 itibari ile artık Türk kullanıcıları için de erişilebilir hale geldi ve kullanıcıları bu durumdan gayet memnun. Bununla birlikte kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmuş olan oyunlara ve Twitch aboneliğine sahip olacağınız Amazon Prime Gaming sistemi aktifleşmiş ve kullanımınıza hazır hale gelmiş olacaktır bu sayede ayrıcalıklara sahip olacaksınız.

Bu abonelik sistemi sayesinde profesyonel ve profesyonel olmayan oyuncuların yayın yaptığı Twitch platformunda yayın izleyen kişilere bazı ayrıcalıklar sunması ile ünlüydü. Amazon Prime Gaming oyun severler için oldukça kullanışlı özelliklere sahiptir. Amazon Prime Gaming üye satın almanız durumunda Amazon alışveriş sitesinde ve Twitch’te ayrıcalıklara sahip olacaksınız.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.